Новини з життя ДНЗ "Тетіївське ПТУ" за 2017-18р

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності з професії "Муляр"


В період з 15.05.2018 р. по 17.05.2018 р. в ВПУ №1 м. Рівне проходив Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Муляр».

В конкурсі взяв участь учень ДНЗ «Тетіївське ПТУ» Бондаренко Сергій Олександрович. По результатах конкурсу учень отримав диплом ІІІ ступеня.

День Перемоги

9 травня 2018 року колектив ДНЗ "Тетіївське професійно-технічне училище" прийняв участь у відзначенні 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Річниця з приводу трагедії на Чорнобильскій АЕС

26 квітня 2018 р. учні та колектив училища вшанували пам'ять загиблих героїв на Чорнобильській землі. В промовах викладачів та учнів звучали слова які ятрили душу присутніх, згадувались герої страшної трагедії, висловлювалась вдячність ліквідаторам аварії.
Біля пам'ятника жертвам Чорнобильської катастрофи було вшановано пам'ять хвилиної мовчання та покладень квітів.

Вручення сертифікатів слухачам курсів крою та шиття

З 29.01.2018 р. по 20.03.2018 р. на базі навчально-практичного центру з професії «Швачка. Кравець. Закрійник» проходило навчання на курсах крою та шиття «Конструювання, моделювання, розкрій та пошиття жіночих спідниць різних фасонів».
Слухачі курсів мали змогу працювати на сучасному швейному обладнанні. Після закінчення курсів слухачі отримали сертифікати.
Завдяки курсам крою та шиття ви зможете не тільки створити свій неповторний стиль, а й здобути нову, високооплачувану і популярну професію, яка стане непоганим джерелом доходу для всієї родини.

Виховна година на тему: "Запобігти, врятувати, допомогти"

13 лютого 2018 р. в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» відбулася відкрита виховна година на тему: «Запобігти, врятувати, допомогти», в якій взяли участь працівники Тетіївського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Під час виховної години учнів ознайомили з найбільш характерними надзвичайними ситуаціями та з поряком дій, у разі їх виникнення та оповіщення населення у випадку стихійних лих та аварій, розвивали вміння правильно діяти у нестандартних ситуаціях.

АНОНС. Відкриття навчально-практичного центру з підготовки робітників за професією "Швачка. Кравець. Закрійник"

Колектив ДНЗ «Тетіївське ПТУ» постійно працює над покращенням матеріальної бази сучасного швейного обладнання, частково змогли самостійно придбати для покращення навчання майбутніх кваліфікованих робітників швейного напрямку. У 2017 році в повному обсязі держава надала можливість фінансування у створенні навчально теоретичного центру по професії «Швачка, кравець, закрійник» .
Швейна справа багатогранна, тому відкриття центру дасть можливість досконало підготувати кваліфікованих працівників швейного виробництва.

Профорієнтація

28 листопада у Тетіївському районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей під гаслом: «Живи і працюй в Україні». Розпочала захід директор центру зайнятості Криворученко В.Х. привітавши майбутніх випускників місцевих шкіл та запрошених представників навчальних закладів Київської обл.. Провідний фахівець Тетіївського РЦЗ Студзінська О.М. розповіла про план роботи заходу. Заступник директора ДНЗ «Тетіївське ПТУ» з ВР Чумак А.В.

Голодомор

27 листопада в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» відбулася година скорботи «Сни про окраєць хліба». Під час заходу було вшанувано світлу пам'ять безневинно замучених голодом та політичними репресіями людей. Заступник директора з ВР Чумак А.В. повідомила історичні факти 1932-1933 років. Учні переглянули демонстрацію документального фільму «Голодомор 1932-1933 років». На закінчення лунала молитва, яка є великим побажання для нашого народу:
Боже великий єдиний
Нам Україну храни,
Волі і світу промінням
Ти її осіни.

Осінній вернісаж

14 листопада в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» відбулося свято осені «Осінній вернісаж», заступник директора з ВР Чумак А.В. розпочала свято віршованими рядками про золоту пору року:
У гості осінь завітала
Позолотила тихий сад
Збирала стиглий виноград…

Україна

День захисника Вітчизни
Мужності й геройства свято
І ми вклоняємося тим,
Хто літ тому назад багато
І тим, хто нині з автоматом
13 жовтня в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» відбувся виховний захід до Дня захисника України на тему: «Борони свою правду – своєю силою і своєю волею».

Бібліотека

12 жовтня в Тетіївській районній бібліотеці відбувся захід до Дня захисника України. На даний захід були запрошені учні ДНЗ «Тетіївське ПТУ» та учні Тетіївського НВК. Бібліотекар училища Бачинська О.Г. та учні прийняли активну участь в заході. Учні декламували вірші на військову тематику. Свято закінчилося гаслом: «Хай живе вільна Україна».

Умань

На запрошення засновників Українського аграрного ліцею м. Умань 06.10 2017 року делегація в складі директора ДНЗ «Тетіївське ПТУ» Кінзерського В.А. та заступника директора з ВР Чумак А.В. прийняли участь у відкритті закладу освіти, та в обговоренні актуального питання під час круглого столу «Регіональна освіта молоді в контексті розвитку аграрного сектору України". Дякуємо засновнику Дикуну Андрію Євгеновичу, українському громадському діячу, директору «ПП Дикун»,президенту Асоціації виробників молока України, та директору закладу Ярошинській Олені Олександрівні за гостинність.

Знайомство з бібліотекою училища

Без книги я не проживу
Вже як без вирію лелека…
Я і крізь вічність поживу
В отім святім - бібліотека

27 вересня учні перших курсів ДНЗ «Тетіївське ПТУ» познайомилися з бібліотекою училища. Бачинська О.Г. бібліотекар училища привітно зустріла юних вихованців, розказала про користь книги та вічну мудрість її значення. Особливу увагу приділила виставці підручників та навчальних посібників по професіям для кожної групи

Міні футбол

15 вересня в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» відбулися змагання з міні футболу на першість училища серед юнаків груп першого та другого курсу трактористів та першого та другого курсу будівельників. Під час змагань юнаки другого курсу трактористів отримали І місце з даного виду спорту,ІІ місце посіли учні першого курсу трактористів, ІІІ місце вибороли І курс будівельників. Керівник фізичного виховання Поліщук В.А. привітав переможців та вручив грамоти юним спортсменам.

Битва Титанів 2017

В с. Степове Тетіївського району на базі підприємства групи компаній ТАК відбулася виставка сучасної сільськогосподарської техніки «Битва Титанів 2017» з практичною демонстрацією роботи техніки в польових умовах. Директор В.А. Кінзерський, учні та майстри виробничого навчання ДНЗ «Тетіївське ПТУ» відвідали виставку. Головною особливістю заходу є демонстрація техніки для реалізації повного циклу осінньо – польових робіт, збирання врожаю і його транспортування , післяжнивний обробіток за сучасними технологіями, сівба, внесення добрив та засобів захисту.

Хвилююче і радісне свято – випускний бал

30 червня у районному Будинку культури відбулося свято з нагоди урочистого вручення документів про отриману професійно-технічну освіту випускникам Державного навчального закладу «Тетіївське професійно-технічне училище». Цього дня сто вісім хлопців і дівчат вирушили у доросле життя, здобувши робітничу професію.

День вишиванки

Вишиванко моя, вишиваночко
Вишивала тебе я до раночку….
18 травня відбувся День вишиванки в м. Тетієві.
Викладачі та учні ДНЗ "Тетіївське ПТУ" прийняли активну участь в урочистій ході . Одягнені в українські вишиванки з веселим настроєм тетіївчани гордо йшли від центральної площі міста до бюсту Тараса Григоровича Шевченка. Театралізоване дійство та пісні бандуристів присвячені українським традиціям надали святкового настрою всім присутнім. Ми гордимося , що в нашому місті відбувся парад вишиванок, який збагатив наше світобачення.

Пам'яті героя присвячується...

Ми пропонуємо до перегляду спільний проект ДНЗ "Тетіївське ПТУ" та Тетіївського НВК "Гімназія - ЗОШ І-ІІІ ступенів" памяті Віктора Гуменюка, випускника училища 2009 року.
Не рви мою душу годино лиха...
Ти житимеш вічно шуміла Весна.
Ти сонця промінчик,ти неба хмарина.
Ти в наших серцях, дорога нам Людина...

День перемоги

Вічна слава солдату – герою і солдатові без нагород –
Хто загинув хоробро в бою, захищаючи рідний народ…
Рідний край, рідна земля, Батьківщина, Україна…1939 -1945 роки - роки, які ввійшли в історію українського народу великими гіркими спогадами.
9 Травня учні та працівники ДНЗ «Тетіївське ПТУ» взяли активну участь в районному мітингу присвяченому Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Учні висловили велику шану та повагу ветеранам та дітям війни.

31 річниця з приводу трагедії на Чорнобильській АЕС

26 квітня 2017 року учні та викладачі ДНЗ «Тетіївське ПТУ» прийняли участь у районному заході присвяченому 31 річниці найбільшої техногенної, екологічної катастрофи на Чорнобильській АЕС.
Звучали пісні про Поліський край, які ятрили душу, у віршах та промовах згадувалися ліквідатори страшної трагедії. Хвилиною мовчання вшановано було всіх загиблих на Чорнобильській землі.
Шануймо тих, хто ризикуючи власним здоров’ям та життям рятували Україну та світ від атомного лиха.

Благоустрій

Ось і прийшла довгоочікувана весна та разом з нею закипіла робота у всіх куточках нашого рідного Тетіївського краю. Дружньо з веселим настроєм 5 квітня колектив ДНЗ «Тетіївське ПТУ» прийняв участь у благоустрії території навчального закладу та приближеної території, під гаслом: «Прибери свою планету». Прибирали в скверах та на вулицях , саджали дерева і кущі. Коли закінчилася робота, любо було глянути на упорядковану училищну територію.

Ми - патріоти України

6 березня в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» відбулася відкрита патріотична година на тему: «Ми патріоти України». Мета заходу : виховувати в учнів любов до України, патріотизм, повагу до її захисників - учасників АТО. Організував та розпочав виховний захід класний керівник групи будівельників І курсу Швець Михайло Андрійович, розказавши про події які відбуваються на Сході України.

Літературний вечір до Дня Святого Валентина

17 лютого в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» відбувся літературний вечір на тему: «Так ніхто не кохав…» присвячений до Дня закоханих . Класний керівник групи 1- 3 Ш, організатор заходу Швидка Олена Василівна розпочала свято віршованими рядками Л.Костенко.
Ведучі свята Кісіленко Володимир та Шутко Еліна розповіли історію легенди виникнення Дня Святого Валентина. Всі присутні на святі поринули у світ класичної музики Бетховена, Баха, Моцарта, , прекрасних ліричних віршів В. Сосюри , Л.Українки, Л.Костенко.

Героїко-патріотична година

27 січня в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» проведено героїко – патріотичну годину на тему: «Герої Крут – для нащадків взірець».
Під Крутами сльози, зітхання тяжке…
І як же це сталось, здатний хто на таке?
Стало каменем серце отут біля Крут
І заповідь Божа затоптана в бруд…
Мета заходу: формувати в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого. Для проведення бібліотекар навчального заходу Бачинська О .Г. організувала та підготовила виставку літератури до даної теми.