Хвилююче і радісне свято – випускний бал

30 червня у районному Будинку культури відбулося свято з нагоди урочистого вручення документів про отриману професійно-технічну освіту випускникам Державного навчального закладу «Тетіївське професійно-технічне училище». Цього дня сто вісім хлопців і дівчат вирушили у доросле життя, здобувши робітничу професію.
Привітати учнів з цією важливою подією прийшли їх рідні, друзі, отож зал був переповнений. Всі з нетерпінням чекали винуватців свята – і от вони з’явилися, нарядні, трохи схвильовані, проходять під вишитими рушниками, які тримають їхні батьки. Разом із випускниками – їхні класні керівники та майстри виробничого навчання.
До вітального слова запросили директора училища Віктора Анатолійовича Кінзерського. Він привітав випускників із здобуттям професій, які в нашому районі користуються попитом. До того ж, кожному учневі училище надає можливість отримати не одну професію, а декілька, що дає можливість молодим людям більш мобільно орієнтуватися на ринку праці: у сільськогосподарському напрямку – тракторист-машиніст категорій «А1», «А2», слюсар-ремонтник; у будівельній сфері – муляр і штукатур; у сфері легкої промисловості – швачка і кравець; а обліковці з реєстрації бухгалтерських даних можуть працювати у багатьох галузях. Уже четвертий рік училище співпрацює з Уманським агротехнічним коледжем, і завдяки цьому вже за два роки прямо в стінах училища майбутні бухгалтери можуть отримати диплом молодшого спеціаліста.Також Віктор Анатолійович наголосив, що для сьогоднішніх вступників навчальний заклад ще розширив кількість професій: так з сільськогосподарського напрямку професія тракториста машиніста сільськогосподарського виробництва доповнена категоріями «В1»-зернозбиральний комбайн, «В3»-бурякозбиральний комбайн,
будівельний напрямок підготовки доповнений професією «лицювальник-плиточник»
Віктор Анатолійович подякував усім: учням, що наполегливо працювали весь навчальний рік, батькам, які підтримували і допомагали навчальному закладу, керівництву районної держадміністрації, районної та міської рад – за допомогу у налагодженні співпраці з роботодавцями, проведення соціального супроводу дітей-сиріт та інших соціально-незахищених категорій, участь у масових заходах. Подякував директор і роботодавцям, зауваживши, що практично всі підприємства району приймають учнів для проходження практики і в міру можливостей надають їм робочі місця. Та особливо тісно співпрацюють з училищем ПОПП «Еліта» (директор О.М.Мостова)-підприємство надало цьому навчальному році благодіну допомогу училищу на суму 10 тис. гривнів, ДПДГ «Шевченківське» (директор О.В.Балагура)-надано благодійної допомоги на суму 9 тис. грн., ПСП «Слобода» ( керівник П.О.Марисик) –надано благодійної допомоги училищу на суму 2 тис. грн., ( ВАТ «Тетіївська ПМК-300» (голова правління П.Г.Возний), ТОВ «Гулівер Інтернешнл» (директор В.Д.Ланін), підприємство «ВЮТАЖ-пром» (керівник В.В.Пижевський), приватний підприємець В.А.Щербюк та інші.
У врученні документів про одержану професійно-технічну освіту з відзнаками, окрім В.А.Кінзерського, взяли участь почесні гості свята –заступник голови голова Тетіївської районної державної адміністрації Дячук Н.А., заступник апаратом районної ради Поліщук О., секретар міської ради Погоріла І.В.. Вони також щиро привітали випускників з першим кроком у доросле життя. Всього документів про одержану професійно-технічну освіту з відзнакою отримали шість відмінників навчання. Урочистими та шанобливими проводили випускне свято , ведучі заступник директора з ВР Чумак А.В., та викладач інформаційних техногій Сович Н.І.

У врученні документів про одержану професійно-технічну освіту звичайного зразка взяли участь викладачі та майстри виробничого навчання училища. Від групи швачок це була класний керівник, майстер виробничого навчання О.В.Попруга. Групу мулярів-штукатурів вітала їхній наставник – класний керівник, майстер виробничого навчання Ящук О.А. Випускникам групи трактористів-машиністів, слюсарів-ремонтників документи про одержану професійно-технічну освіту вручили класний керівник О.П Ратушний та майстер виробничого навчання М.П.Коваленко Випускникам групи «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» вручила документ про професійно-технічну освіту класний керівник, майстер виробничого навчання В.І.Бойко. Привітали випускників приватний підприємець В.А.Щербюк та учень першогог курсу швачок училища Кісіленко Володя , який нині проходить практику на базі виробничо-торгівельногшо комплексу «Гардинія».
Павло Гаврилович Возний-голова правління ВАТ «ПМК-300» щиро привітав випускників та запросив на роботу.
Андрій Федотович Романюк- головний спеціаліст ПОПП «Еліта» привітав випускників від імені керівництва та колективу підприємства та також запросив на роботу випускників.
Під час свята лунали пісні та слова подяки від учнів училища Костик Катерини, Олійник Марини, Архіпова Анатолія, Кравченко Ані, Троценко Людмила. А також запальними спортивно – бальними танцями вітали випускників юні вихованці колективу « Ритміка «Софія Рабенко та Вадим Вовк.
Вшанували цього дня і батьків, які виховали розумних, працьовитих дітей. Подяки від директора та педагогічного колективу училища отримали Насамкінець слово було надано винуватцям свята – випускникам. Вони згадали усіх своїх наставників, кожному побажали усіляких життєвих благ та вручили квіти. А класний керівник Ящук О. А. побажала їм добрі настанови і благословила у щасливу життєву путь.
Випускний бал – це перша сходинка до дорослого життя. Тож усім юнакам і дівчатам, хто цього дня отримав документи про отриману професійно-технічну освіту та обирає свій подальший шлях у житті, хочеться побажати, щоб їхня професія стала справді улюбленою, приносила їм моральне задоволення та матеріальне благополуччя.