Літературний вечір до Дня Святого Валентина

17 лютого в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» відбувся літературний вечір на тему: «Так ніхто не кохав…» присвячений до Дня закоханих . Класний керівник групи 1- 3 Ш, організатор заходу Швидка Олена Василівна розпочала свято віршованими рядками Л.Костенко.
Ведучі свята Кісіленко Володимир та Шутко Еліна розповіли історію легенди виникнення Дня Святого Валентина. Всі присутні на святі поринули у світ класичної музики Бетховена, Баха, Моцарта, , прекрасних ліричних віршів В. Сосюри , Л.Українки, Л.Костенко.
Найактивнішими учасниками свята були Веля Іон,Скибіцька Катерина, Архіпов Анатолій,Мурзак Лілія, Ставнійчук Ярослав та Кравченко Аня. Хлопці і дівчата декламували вірші, співали пісень про кохання , танцювали романтичний вальс . Про вічну загадку любові , яке вважається багатством людського духу повідала нам О.В. Швидка, розповідаючи про кохання відомих літературних діячів, а саме про кохання Іван Мазепи та Мотрі Кочубеївни, Ольги Рошкевич та Івана Франка , Л. Українки та Сергія Мержинського, Володимира Сосюри та Віри Березіної. Заступник директора з ВР Чумак А,В, зазначила , що подібні заходи сприяють вихованню в учнів почуття вірності, шляхетності у стосунках.