Бібліотека

7 лютого 2019 року в стінах державного навчального закладу "Тетіївське ПТУ" була проведена літературна зустріч на тему: "Подорож до країни правди та добра". Учні та викладачі училища поринули у світ поезії та прози відомих нашому краю митців, Олександри Соловей, Марії Поліщук, Тетяни Міцінської, Ірини Мельник, Лесі Дзюби

Дуже приємно було слухати поезії у виконанні юних декламаторів – вони обирали ті рядки, які були близькі їм самим та читали дуже проникливо і емоційно, часом на їхні очі ( та й очі присутніх у залі глядачів) наверталися сльози. Активну участь приймали учні навчального закладу - Тетяна Січкарук, Катерина Фейфер, Оксана Борисюк, Зінаїда Вихристюк, Олександр Горбатюк, Юрій Луцюк.


Майстри слова зігріли теплом наші душі, подарували любов та силу,яка звучала у кожному слові й титлі.

Щиро дякуємо за крила, за тихе диво, за радість і печаль, відчуття чужого болю, уміння бачити красу природи.
Дякуємо Наталії Литвин, викладачу музичної школи, клас бандури, Оксані Шевчук бібліотекарю юнацького відділу районної бібліотеки за співпрацю.
Будьте здорові! Живіть довгі і щасливі роки на землі даруючи духовне багатство людям!
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

То був страшний навмисний злочин,
Такого ще земля не знала
Закрили Україні очі
І душу міцно зав’язали
Сліпу пустили старцювати…

23 листопада 2018 року в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» для учнів та працівників училища відбулася година скорботи на тему: «Закриті очі України». Під час заходу було вшановано світлу пам'ять безневинно замучених голодом та політичними репресіями людей.

Бібліотекар О.Г. Бачинська ознайомила
учнів училища з виставкою книг на тему: «Голодомор 32-33 років в Україні»

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________


27.09.2018 року в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» був проведений бібліотечний урок на тему: «Твій друг - книга», присвячений Дню бібліотеки.

Бібліотекар Бачинська О.Г. ознайомила учнів з провідними письменниками та поетами України, звернула увагу на книги, які сприяють патріотичному розвитку молодого покоління, розповіла про те, як потрібно самостійно працювати з книгою. Звернула увагу, що книги потрібно берегти. Людина, яка читає книги стає мудрішою, вміє краще спілкуватися з друзями, висловлювати свою думку.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________


... Думи мої, думи мої ...

12 березня 2018 року в ДНЗ "Тетіївське ПТУ" відбулося свято присвячене геніальному українському поету та художнику Тарасу Григоровичу Шевченку.

Учні та викладачі прийняли активну участь у заході.

Бібліотекар училища Бачинська О.Г. представила виставку творів видатного поета для ознайомлення та перегляду учням училища.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________ДНЗ «Тетіївське ПТУ» спільно з Тетіївським районним центром зайнятості 9 лютого 2018 року в П’ятигірській ЗОШ І-ІІІ ст. провели профінформаційний захід на тему: «Урок реального життя». Активну участь у заході прийняла бііліотекар училища Бачинська О.Г.

Мета заходу допомогти учнівській молоді свідомо обрати майбутню професію. Урок пройшов у формі міні-лекції та бесіди. Учні жваво та з цікавістю задавали запитання, розглядали папки з описами професій.

Випускники школи отримали детальну інформацію про умови вступу та навчання у ДНЗ «Тетіївське ПТУ".
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________В Університеті «Україна» 7 лютого 2018 року бібліотекар Бачинська Ольга Григорівна приймала участь у науково-практичному семінарі-тренінгу на тему: «Основні напрями бібліотечно - бібліографічної роботи: теорія і практика».