Бібліотека


То був страшний навмисний злочин,
Такого ще земля не знала
Закрили Україні очі
І душу міцно зав’язали
Сліпу пустили старцювати…

23 листопада 2018 року в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» для учнів та працівників училища відбулася година скорботи на тему: «Закриті очі України». Під час заходу було вшановано світлу пам'ять безневинно замучених голодом та політичними репресіями людей.

Бібліотекар О.Г. Бачинська ознайомила
учнів училища з виставкою книг на тему: «Голодомор 32-33 років в Україні»

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________


27.09.2018 року в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» був проведений бібліотечний урок на тему: «Твій друг - книга», присвячений Дню бібліотеки.

Бібліотекар Бачинська О.Г. ознайомила учнів з провідними письменниками та поетами України, звернула увагу на книги, які сприяють патріотичному розвитку молодого покоління, розповіла про те, як потрібно самостійно працювати з книгою. Звернула увагу, що книги потрібно берегти. Людина, яка читає книги стає мудрішою, вміє краще спілкуватися з друзями, висловлювати свою думку.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________


... Думи мої, думи мої ...

12 березня 2018 року в ДНЗ "Тетіївське ПТУ" відбулося свято присвячене геніальному українському поету та художнику Тарасу Григоровичу Шевченку.

Учні та викладачі прийняли активну участь у заході.

Бібліотекар училища Бачинська О.Г. представила виставку творів видатного поета для ознайомлення та перегляду учням училища.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________ДНЗ «Тетіївське ПТУ» спільно з Тетіївським районним центром зайнятості 9 лютого 2018 року в П’ятигірській ЗОШ І-ІІІ ст. провели профінформаційний захід на тему: «Урок реального життя». Активну участь у заході прийняла бііліотекар училища Бачинська О.Г.

Мета заходу допомогти учнівській молоді свідомо обрати майбутню професію. Урок пройшов у формі міні-лекції та бесіди. Учні жваво та з цікавістю задавали запитання, розглядали папки з описами професій.

Випускники школи отримали детальну інформацію про умови вступу та навчання у ДНЗ «Тетіївське ПТУ".
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________В Університеті «Україна» 7 лютого 2018 року бібліотекар Бачинська Ольга Григорівна приймала участь у науково-практичному семінарі-тренінгу на тему: «Основні напрями бібліотечно - бібліографічної роботи: теорія і практика».