Бібліотека


... Думи мої, думи мої ...

12 березня 2018 року в ДНЗ "Тетіївське ПТУ" відбулося свято присвячене геніальному українському поету та художнику Тарасу Григоровичу Шевченку.

Учні та викладачі прийняли активну участь у заході.

Бібліотекар училища Бачинська О.Г. представила виставку творів видатного поета для ознайомлення та перегляду учням училища.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ДНЗ «Тетіївське ПТУ» спільно з Тетіївським районним центром зайнятості 9 лютого 2018 року в П’ятигірській ЗОШ І-ІІІ ст. провели профінформаційний захід на тему: «Урок реального життя». Активну участь у заході прийняла бііліотекар училища Бачинська О.Г.

Мета заходу допомогти учнівській молоді свідомо обрати майбутню професію. Урок пройшов у формі міні-лекції та бесіди. Учні жваво та з цікавістю задавали запитання, розглядали папки з описами професій.

Випускники школи отримали детальну інформацію про умови вступу та навчання у ДНЗ «Тетіївське ПТУ".
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________В Університеті «Україна» 7 лютого 2018 року бібліотекар Бачинська Ольга Григорівна приймала участь у науково-практичному семінарі-тренінгу на тему: «Основні напрями бібліотечно - бібліографічної роботи: теорія і практика».