Профорієнтаційна робота


День відкритих дверей!

23 лютого 2018 року ДНЗ «Тетіївське ПТУ» гостинно відчинив двері для майбутніх випускників Тетіївського НВК «Гімназія- ЗОШ І-ІІІ ступенів», які стоять на порозі дорослого життя, першим кроком у яке є вибір такої професії, яка буде не лише задовольняти матеріальні потреби, а й приносити задоволення.

Всі бажаючі мали змогу детально ознайомитися з правилами прийому до навчального закладу та умовами навчання.


Директор училища надав детальну інформацію про навчальний заклад, побажав випускникам успішного завершення навчального року та вдалого вибору професії. Спеціаліст з профнавчання та профорієнтації Тетіївського РЦЗ Студзінська Оксана Миколаївна розповіла про робітничі професії, які є актуальними і популярними в наш час на ринку праці.


Виступ майстрів в/н та випускників ДНЗ "Тетіївське ПТУ"


Викладачі та майстри виробничого навчання провели екскурсію навчальним закладом з метою ознайомлення гостей із навчально-матеріальною базою училища.

Цікавими та пізнавальними для школярів були майстер-класи, які продемонстрували учні училища та майстри виробничого навчання.


«Виготовлення буфів» майстер в/н Попруга О.В.


Учні ознайомилися з майстер-класом «Техніка канзаші», який провела учениця групи 1-3Ш Захарова Марія.


Майбутні випускники зацікавлено спостерігали за роботою майстра в/н Ящук О.А – оздоблення поверхонь декоративною штукатуркою.


Всі бажаючі мали змогу спробувати себе у ролі штукатура.

Захід День відкритих дверей завершено, але ми кожного дня раді бачити школярів, які планують здобути професію в нашому навчальному закладі.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________ДНЗ «Тетіївське ПТУ» спільно з Тетіївським районним центром зайнятості 9 лютого 2018 року в П’ятигірській ЗОШ І-ІІІ ст. провели профінформаційний захід на тему: «Урок реального життя». Активну участь в заході прийняла бібліотекар Бачинська О.Г.

Мета заходу допомогти учнівській молоді свідомо обрати майбутню професію. Урок пройшов у формі міні-лекції та бесіди. Учні жваво та з цікавістю задавали запитання, розглядали папки з описами професій.

Випускники школи отримали детальну інформацію про умови вступу та навчання у ДНЗ «Тетіївське ПТУ».
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________