Профорієнтаційна робота


19/02/2020
_____________________________________________________________________________________________________________

19 лютого в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» відбувся позакласний захід профорієнтаційного спрямування за участю 9 класу Денихівського ліцею Тетіївської РДА Київської області. Учнів радо зустріли директор навчального закладу Кінзерський В.А. та майстри виробничого навчання.
Юні хлопчики та дівчатка із захопленням приймали участь у майстер-класах швейного та будівельного напрямів, також мали можливість познайомитися з інформацією про порядок вступу до училища.
__________________________________________________________________________________________________________________

17/12/2019
______________________________________________________________________________________________________________________________

17 грудня з учнями КЗ Тетіївський навчально –виховний комплекс «Гімназія загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» було проведено пробний профорієнтаційний тренінг на тему: «Значимість робітничої професії в наш час»._____________________________________________________________________________________________________________________________

9/12/2019
_____________________________________________________________________________________________________________

9 грудня з учнями Тетіївського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів природничо- математичний ліцей» було проведено пробний профорієнтаційний тренінг на тему: «Знайди свій шлях. Працюй в Україні».__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

19/04/2019
_____________________________________________________________________________________________________________

19 квітня на базі ДНЗ «Тетіївське ПТУ» відбувся молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST OK». До навчального закладу завітали учні Тетіївської ОТГ та Тетіївського району.


Директор ДНЗ «Тетіївське ПТУ» Віктор Анатолійович Кінзерський привітав учасників фестивалю та розповів про навчальний заклад та його здобутки.

Кожен учень старших класів має вибрати свій професійний шлях, і для того, щоб не помилитися в цьому виборі необхідно, добре розбиратися в різноманітті світу професій.

В ході фестивалю учні мали можливість ознайомитись з різними професіями, а саме «Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник», «Швачка, кравець», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1», «А2», «В1», «В3», слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування».

Ознайомившись з матеріально-технічною базою закладу, учні долучились до майстер-класів у майстернях та навчально-практичному центрі. Особливо захоплюючий виявився майстер-клас швейного напрямку, де учасники виготовляли голочниці та декоративні квіти, і по закінченню мали можливість забрати з собою.

Не менш креативним був майстер- клас будівельного напрямку, де учні самостійно долучились до вивчення способів нанесення декоративної штукатурки із звичайної шпаклівки та мурування стіни з одночасним облицюванням.

В майстерні обліковців з реєстрації бухгалтерських даних учні активно, із захопленням знайомились з історією облікової техніки, починаючи від рахівниці, арифмометрів, калькуляторів… та з елементами обліку.

Сільськогосподарський напрямок наразі є одним із найпоширенішим напрямком нашого регіону, тому частина хлопчиків була зацікавлена сільськогосподарською технікою та механізмами.

По закінченню профорієнтаційного заходу кожному учаснику був вручений сертифікат учасника фестивалю , а кращі учні відзначені Дипломом Департаменту Освіти і науки Київської облдержадміністрації.

Завдяки проведення фестивалю кожний учасник матиме змогу зробити правильний вибір своєї майбутньої професії____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


День відкритих дверей!

23 лютого 2018 року ДНЗ «Тетіївське ПТУ» гостинно відчинив двері для майбутніх випускників Тетіївського НВК «Гімназія- ЗОШ І-ІІІ ступенів», які стоять на порозі дорослого життя, першим кроком у яке є вибір такої професії, яка буде не лише задовольняти матеріальні потреби, а й приносити задоволення.

Всі бажаючі мали змогу детально ознайомитися з правилами прийому до навчального закладу та умовами навчання.


Директор училища надав детальну інформацію про навчальний заклад, побажав випускникам успішного завершення навчального року та вдалого вибору професії. Спеціаліст з профнавчання та профорієнтації Тетіївського РЦЗ Студзінська Оксана Миколаївна розповіла про робітничі професії, які є актуальними і популярними в наш час на ринку праці.


Виступ майстрів в/н та випускників ДНЗ "Тетіївське ПТУ"


Викладачі та майстри виробничого навчання провели екскурсію навчальним закладом з метою ознайомлення гостей із навчально-матеріальною базою училища.

Цікавими та пізнавальними для школярів були майстер-класи, які продемонстрували учні училища та майстри виробничого навчання.


«Виготовлення буфів» майстер в/н Попруга О.В.


Учні ознайомилися з майстер-класом «Техніка канзаші», який провела учениця групи 1-3Ш Захарова Марія.


Майбутні випускники зацікавлено спостерігали за роботою майстра в/н Ящук О.А – оздоблення поверхонь декоративною штукатуркою.


Всі бажаючі мали змогу спробувати себе у ролі штукатура.

Захід День відкритих дверей завершено, але ми кожного дня раді бачити школярів, які планують здобути професію в нашому навчальному закладі.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________ДНЗ «Тетіївське ПТУ» спільно з Тетіївським районним центром зайнятості 9 лютого 2018 року в П’ятигірській ЗОШ І-ІІІ ст. провели профінформаційний захід на тему: «Урок реального життя». Активну участь в заході прийняла бібліотекар Бачинська О.Г.

Мета заходу допомогти учнівській молоді свідомо обрати майбутню професію. Урок пройшов у формі міні-лекції та бесіди. Учні жваво та з цікавістю задавали запитання, розглядали папки з описами професій.

Випускники школи отримали детальну інформацію про умови вступу та навчання у ДНЗ «Тетіївське ПТУ».
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________