Психологічна служба

КАРТА УКРИТТЯ НАСЕЛЕННЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТУТ

Нормативно-правові документи психологічної служби_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

СТОП Булінг
Однією з актуальних проблем на сьогодні є булінг (цькування) та кібербулінг серед сучасної української молоді.
« Стоп булінг» розмова саме про це зібрала здобувачів освіти перших та других курсів із практичним психологом Вітою СЕМЕНЮК.
Здобувачі освіти ознайомилися з поняттям, формами та структурою булінгу, кібербулінгу. Навчилися виховувати в собі почуття емпатії та переживання до людей, формувати навички відповідальної та безпечної поведінки.
____________________________________________________________________________________________________________________________________________


1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

З метою вираження підтримки інфікованих людей, протидії дискримінації і суспільної ізоляції людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом, надії на майбутнє без СНІДу, здобувачі освіти ДНЗ "Тетіївське ПТУ" долучилися до акції «Червону стрічку носять небайдужі», яку провела психолог Семенюк Віта. Також до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в закладі освіти організована виставка малюнків «СНІДу ні!».
СНІД- страшна хвороба, яка характеризується прогресуючою дисфункцією імунної, нервової, лімфатичної та інших систем організму. СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні з особливим співчуттям і підтримкою ставитися до людей з ВІЛ, адже найчастіше вони відчувають себе самотніми у боротьбі зі страшною недугою.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________


Бесіда з елементами тренінгу " Все починається з мрії"

В ДНЗ "Тетіївське ПТУ" практичним психологом Семенюк Вітою було проведено бесіду з елементами тренінгу " Все починається з мрії"
Мрія - це мислеформа, яку людина свідомо "прокручує" у своїй голові відчуваючи втіху і задоволення від процесу. Це основна складова частина фантазії людини. В цей момент ми почуваємось щасливими і переживаємо цілу палітру відчуттів та емоцій.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________