1-3Ш Обладнання швейного виробництва

Завдання:
Тема «Конструктивні особливості та технічна характеристика швейних машин спеціального призначення»
Т.39 Комп'ютеризована прямострочна машина Minerva M9800JE4-H
Minerva M9800JE4-H - комп'ютеризована одноголкова прямострочна машина з прямим приводом. Машина оснащена функціями автоматичної закріпки нитки, автоматичної обрізки нитки, автопіднятя лапки, плавний старт та позіціювання голки. Призначена для промислового пошиття одягу з легких і середніх тканин.
Так само машина оснащена системою автоматичного змащення, що дозволяє надовго продовжити термін служби не тільки човникового пристрою, але і машини в цілому. У ній конструктивно закладений механізм подачі мастила в важко доступні місця. За допомогою цього механізму, який називається масляний насос, в значній мірі подовжується термін служби деталей і механізмів швейної машини.
Minerva M9800JE4-H дозволяє плавно відрегулювати довжину стібка від 0 мм до 7 мм, при цьому величина ходу голки становить 31,8 мм.
На даній швейній машині використовується голка DBx1.
https://sewgroup.com.ua/ukr/minerva-m-9800-je4-h/

Т.40 SHUNFA SF008-06064 РL 12-ниточная плоскошовная машина.
Промислова шестиголкова двенадцатиниточная швейна машина для настрочування лампас. У комплекті з трьома пристосуваннями для подання лампас. Міжголкова відстань 6,4 мм. Ви можете використати усі шість голок, або залишити 2 або 4. Для полегшення просування матеріалу і поліпшення якості рядків, передбачений задній зубчастий пуллер. Висота підйому лапки 12 мм. Максимальна швидкість шитва 3000 стеж/хв. Промисловий стіл із фрикційним двигуном.
https://minerva.ua/shunfa_sf008-06064_pl

Т.41 Промислова розпошивальна машина Shunfa SF 562-01 СВ/UT/
SHUNFA SF562-01 СВ/UT/WT ВИСОКОШВИДКІСНА ПРОМИСЛОВА ПЛОСКОШОВНА МАШИНА
Розпошивальна промислова машина призначена для виготовлення і обробки еластичних виробів з інтегрованим високошвидкісним сервоприводом в будований в станину машини і захищеним від перепадів напруги. Потужність приводу 200 Watt і розганяє машину до 6000 стібків в хвилину, що говорить про високу продуктивність в роботі для підприємства. Укомплектована розкладчиком верхньої нитки і диференціальним просуванням матеріалів. Додаткові опції у вигляді: автоматичного обрізання ниток, автоматичного підйому лапки, комфортного LED підсвічування і безшумного приводу спростять роботу оператора. Вбудований масляний насос зменшить знос механізму петлителя і взаємодіючих механізмів в машині, він розрахований так, що б мастильний матеріал потрапляв в усі важкодоступні місця.
Голка: UY128GAS No70-110
http://gold-needle.com.ua/ru/commodity-shop-129.html

Т.42 Промислова 1-но голкова швейна машина човникового стібка TYPICAL GC-6150НD-7
Промислова 1-но голкова швейна машина човникового стібка з нижнім просуванням тканини, для середніх i товстих матеріалів споряджена вбудованим економічним сервоприводом потужністю 550w, який має постійний крутильний момент на будь-яких обертах двигуна. TYPICAL GC 6150HD-7 обладнана функцією позиціонування положення голки та постібкового шитва на надмалих обертах двигуна, для високоточного накладання швів на дуже малих деталях швейного виробу. В швейній машині вмонтоване світлодіодне підсвічування площини шиття.
Технічні харектеристики: Кількість голок - 1 Кількість ниток - 2 Тип стібка - човниковий Грайфер (човник) - Стандартний. Механізм просування - рейковий транспортер. Тип змащування - автоматичне. Мінімальна довжина стібка - 1мм. Максимальна довжина стібка - 7мм. Швидкість шиття - 3500 ст/хв. Висота підйому лапки - 13мм. Ємність шпульки - Стандартна. Закріпкa - Ручна. Підйом лапки - Ручний. Номер голки DBx5 - від 90 до 130 Тип двигуна - вбудований сервопривод. Виліт рукава - 260мм. Потужність - Серводвигуна 550w. Напруга - Серводвигуна 220v. Тип тканини - для середніх i товстих матеріалів. Швидкість обертання мотора - (серводвигун) : 3500 об/хв. Довжина з упаковкою, м 0.586 Ширина з упаковкою, м 0.23 Висота з упаковкою, м 0.54 Тип упаковки - картонна коробка Вага брутто самої машинки: 41 кг. Вага нетто самої машинки: 38,5 кг. Швейна машина з вбудованим сервоприводом TYPICAL GC 6150HD-7 комплектується столом зі станиною, яка регулюється по висоті.
https://obyava.ua/ua/bezplatna-dostavka-promislova-shveyna-mashina-jack-...

Викладач: Попруга Олена Валентинівна
Електронна адреса: poprygaolena@ukr.net