Умови навчання

ДНЗ "Тетіївське професійно-технічне училище" є професійно-технічним закладом другого атестаційного рівня і забезпечує реалізацію потреб громадян у професійно-технічній освіті, оволодінню робітничими професіями, спеціальностями, кваліфікацією відповідно до їх інтересів, здібностей, стану здоров’я.

Тетіївське ПТУ №8

    В училищі працює 20 педагогічних працівників, відповідно по професіях:

  • тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва – 2 майстри виробничого навчання та 2 викладача;
  • обліковець з реєстрації бухгалтерських даних –1 майстер виробничого навчання та 2 викладача;
  • швачка, кравець – 2 майстри виробничого навчання, 2 викладача;
  • муляр, штукатур , лицювальник-плиточник – 2 майстри виробничого навчання, 2 викладача;
  • водій автотранспортних засобів категорії «С1» - 2 майстри виробничого навчання, 2 викладача.


Всі викладачі мають відповідний рівень освіти, пройшли курсову перепідготовку, мають робітничі розряди з професій, яким навчають.

Тетіївське ПТУ №8
В училищі створено і обладнано 9 кабінетів, 5 майстерень, 3 лабораторії, пункт технічного обслуговування, автодром, площадка для наладження машино-тракторних агрегатів. Оснащення наявних навчальних приміщень та наявне навчально-методичне забезпечення дозволяє забезпечити навчально-виробничий процес на рівні вимог нормативних актів України в галузі професійно-технічної освіти.
Здобувачі освіти училища забезпечуються одноразовим харчуванням та стипендією в розмірі 1250 гривень на місяць. Здобувачам освіти, які за результатами успішності мають з кожного предмета 10-12 балів розмір стипендії збільшено на 45,5%..
Здобувачі освіти з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування отримують стипендію в розмірі 3927 гривень.
По містуздобувачі освіти підвозяться маршрутами місцевих автобусів та по району шкільними автобусами безкоштовно.