Ми - патріоти України

6 березня в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» відбулася відкрита патріотична година на тему: «Ми патріоти України». Мета заходу : виховувати в учнів любов до України, патріотизм, повагу до її захисників - учасників АТО. Організував та розпочав виховний захід класний керівник групи будівельників І курсу Швець Михайло Андрійович, розказавши про події які відбуваються на Сході України.
Основна думка заходу – патріотизм, адже патріотизм – величезний вияв нескінченної любові до рідного краю. Активну участь прийняли учні училища Зварич Анастасія, Фрунза Володимир, Петрушко Василь, Костик Катерина, Олійник Марина,Кравченко Ганна, Купріянов Олександр,Попов Артем, Бабченко Олексій співали патріотичних пісень,декламували вірші.
Хвилиною мовчання згадали бійців, які захищали Тетіївську землю та героїчно загинули в зоні АТО.
Під час заходу офіцери з Тетіївського військкомату продемонстрували розбирання та складання автомата,одівання бронежилету, різновиди шоломів та гранат. Також учні переглянули відеофільм про сучасну Українську армію.
Директор навчального закладу Кінзерський Віктор Анатолійович зазначив, що саме виховні заходи патріотичного напрямку мають актуальність серед підростаючого покоління нашої держави і спрямовують на гідне ставлення до України.