День Українського Козацтва

12 жовтня в честь справжнього чоловічого свята Дня Захистника України в ДНЗ «Тетіївське ПТУ», був проведений виховний захід на тему: «День Українського Козацтва», в якому приймали участь всі групи навчального закладу. Традиційно захід розпочався з Гімну України та промови директора училища В.А. Кінзерського. Заступник директора з ВР А.В. Чумак зазначила, що молодь насамперед потребує фізичного виховання для розвитку здорової нації майбутньої України.
Викладач фізичного виховання В.А. Поліщук згідно програми заходу проводив цікаві спортивні конкурси та різні види естафет.
Активно та весело учні боролися за перемогу і здобувши її зрозуміли, що головне в змаганнях справжня дружба, яка зігрівала в холодний жовтневий день, надихала на козацьку пісню.
За результатами активних змагань І місце здобули гр. 2-2Б команда «Нащадки козаків», гр. 1-1О «Соколи», ІІ місце здобули гр. 1-4 Т «Хортиця»», гр. 1-3 Ш «Ураган», ІІІ місце здобули гр.2-4 Т«Механіки», гр. 2-3 Ш «Козачки» , а команда гр.1-2 Б «Богатирі» була відзначена грамотою за активну участь у святі.