Виховний захід до Дня народження Т. Г. Шевченка

9 березня 2016 року учні та викладачі ДНЗ «Тетіївське ПТУ» прийняли активну участь в районному заході до Дня народження Тараса Григоровича Шевченка на тему: «Ми чуємо тебе, Кобзарю крізь століття…», який відбувся у приміщенні РЦБ м.Тетієва.
Бібліотекар училища Бачинська О.Г. організувала виставку літератури на тему: «У славі живій Кобзаря». Читайте, перечитуйте слово видатного поета, так радить бібліотекар Ольга Григорівна, для зміцнення духу в нелегкі часи для нашого народу.
Учні, слухаючи поезію Кобзаря, поринули у світ нечуваної глибини і сили. Заступник директора з ВР Чумак А.В. розкрила писемність поета, читаючи вірш «Лілея», в якому розкрито тяжку жіночу долю, боротьбу за чистоту жіночої душі.
Світ Тараса Шевченка… Увійшовши в нього, можливо, зрозуміємо, звідки та неосяжна любов до України, її народу та всіх чесних людей світу; звідки брав він силу вистояти у боротьбі проти зла і не зломитися…
Тарасове слово, як блискавка, прорізає і впадає в душу кожного, хто живе щоденними клопотами українського народу. Читаймо великого Кобзаря, бо слово його вічне…