28 квітня 2024 року Всесвітній день охорони праці.

Цього року Міжнародна організація праці присвячує цей день актуальній темі
«Забезпечуємо безпечну та здорову працю вже зараз в умовах зміни клімату».
Зміна погодних умов значно впливає на умови праці, збільшуючи професійні ризики для працівників. Тепловий стрес, забруднення повітря, ультрафіолетове випромінювання та інші екстремальні погодні явища стають частішими, підвищуючи ризик професійних захворювань та аварій.
Цей день звертає додаткову увагу на те, що забезпечення безпечної та здорової праці в умовах зміни клімату – це важливе завдання, яке потребує спільних зусиль.

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» інженером з охорони праці Валентиною Слюсаренко, разом з класними керівниками та майстрами виробничого навчання, проведено широку роз’яснювальну роботу у сфері охорони праці, бесіди і консультації із здобувачами освіти та працівниками навчального закладу. Війна змінила звичне життя, внесла свої корективи.
Російський агресор створює екоцид нашій природі, непоправно забруднюючи водойми та ґрунти України, спалюючи ліси та промислові об’єкти, викидаючи в навколишнє середовище величезну кількість хімічних речовин, отруюючи наші родючі землі на десятиліття. Гинуть люди, втрачається і руйнується величезна кількість промислових об’єктів, втрачаються робочі місця: вони стають не завжди безпечними для функціонування, обслуговування та створення належних умов праці.
Головною метою охорони праці є привернення уваги кожного роботодавця і працівника до впливу зміни клімату на безпеку та гігієну праці.