"Чорнобиль - відлуння через роки"

Тема Чорнобильської трагедії актуальна для всіх поколінь. І в сучасному світі події, що трапилися квітневим ранком на околиці міста Прип’ять, обговорюються доволі часто.
Не забути про страшну трагедію нам допомагає художня література, і публіцистика. Саме через художнє слово передається із покоління в покоління інформація про Чорнобильську АЕС та аварію, що закарбувалася у серцях мільйонів людей.
24 квітня 2024 року в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» бібліотекаркою Ольгою Бачинською разом з бібліотекаркою юнацького відділу Тетіївської бібліотечної системи Інною Хомячук проведений урок - реквієм на тему :"Чорнобиль - відлуння через роки". Здобувачі освіти з цікавістю слухали розповідь про трагедію на Чорнобильській АЕС, про героїзм та нездоланність нашого народу, згадали поіменно вогнеборців, які першими, не шкодуючи життя стали на смертний бій з невидимим ворогом – радіоактивним випромінюванням. В.Кибенок, В.Правик, М.Титенок, В. Ігнатенко навіки в строю. Вічна пам'ять про Героїв завжди буде в наших серцях та в серцях наших нащадків.
Активну участь у обговоренні теми взяли здобувачі освіти Кріт Катерина, Невідома Ліза, Южов Сергій, які продекламували вірші про ті незабутні часи та про героїзм наших співвітчизників.