22 квітня — Міжнародний день Землі

22 квітня люди з усіх куточків нашої планети людство відзначає День Землі, всі ми маємо нагоду замислитися про збереження довкілля і багатств природи. А також, про необхідність порозуміння між людьми та об’єднання зусиль заради досягнення миру і добробуту для всіх жителів Землі.
День Землі має неофіційний символ – це зелена грецька літера Тета на білому тлі, а неофіційний прапор – зображення земної кулі на темно-синьому тлі.

Слід зазначити, що з нагоди Дня Землі по всьому світу проходять акції з благоустрою міст та селищ, а також лунає голос Дзвону Миру – це нагадування і застереження людям про необхідність берегти нашу Землю і все живе на ній, берегти людство і людську культуру, сприяти миру та порозумінню між країнами, народами, націями, релігіями.
Пам’ятаймо, все залежить від нас. Ми всі відповідальні за мир і гармонію, без якої життя на нашій планеті знаходиться під великим питанням. Особливо це актуально в період воєнного стану в нашій країні.
В ДНЗ «Тетіївське ПТУ», здобувачі освіти, з нагоди Дня Землі, разом з інженером з охорони праці Валентиною СЛЮСАРЕНКО очистили від сміття частину прибережної території річечки, яка протікає поряд та провели прибирання прилеглої території навчального закладу.
З Днем ЗЕМЛІ!