21 квітня ДНЗ "Тетіївське ПТУ" взяли активну участь в ярмарці молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 в м. Київ.
Ярмарка молодіжного підприємництва - це один із етапів навчального процесу в межах програми Компанія від Junior_Achievement_Ukraine.
Здобувачі освіти представляли свою компанію "Top&jar" та її продукцію, святкові баночки в українському стилі, а також подарункові бокси та аксесуари. Учасники мали можливість обмінятися ідеями та новим досвідом з однолітками інших областей та отримали багато позитивних емоцій.
![](https://ptu8.com.ua/sites/default/files/field/image/IMG_20240422_100505_821.jpg)
![](https://ptu8.com.ua/sites/default/files/IMG_20240422_100506_155.jpg)
![](https://ptu8.com.ua/sites/default/files/IMG_20240422_065912_792%20%281%29.jpg)
![](https://ptu8.com.ua/sites/default/files/IMG_20240422_100505_419%20%281%29.jpg)
![](https://ptu8.com.ua/sites/default/files/IMG_20240422_100505_893.jpg)