Молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST OK»

19 квітня на базі ДНЗ «Тетіївське ПТУ» відбувся молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST OK». До навчального закладу завітали учня Тетіївської ОТГ та Тетіївського району.


Директор ДНЗ «Тетіївське ПТУ» Віктор Анатолійович Кінзерський привітав учасників фестивалю та розповів про навчальний заклад та його здобутки.

Кожен учень старших класів має вибрати свій професійний шлях, і для того, щоб не помилитися в цьому виборі необхідно, добре розбиратися в різноманітті світу професій.

В ході фестивалю учні мали можливість ознайомитись з різними професіями, а саме «Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник», «Швачка, кравець», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1», «А2», «В1», «В3», слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування».

Ознайомившись з матеріально-технічною базою закладу, учні долучились до майстер-класів у майстернях та навчально-практичному центрі. Особливо захоплюючий виявився майстер-клас швейного напрямку, де учасники виготовляли голочниці та декоративні квіти, і по закінченню мали можливість забрати з собою.

Не менш креативним був майстер- клас будівельного напрямку, де учні самостійно долучились до вивчення способів нанесення декоративної штукатурки із звичайної шпаклівки та мурування стіни з одночасним облицюванням.

В майстерні обліковців з реєстрації бухгалтерських даних учні активно, із захопленням знайомились з історією облікової техніки, починаючи від рахівниці, арифмометрів, калькуляторів… та з елементами обліку.

Сільськогосподарський напрямок наразі є одним із найпоширенішим напрямком нашого регіону, тому частина хлопчиків була зацікавлена сільськогосподарською технікою та механізмами.

По закінченню профорієнтаційного заходу кожному учаснику був вручений сертифікат учасника фестивалю , а кращі учні відзначені Дипломом Департаменту Освіти і науки Київської облдержадміністрації.

Завдяки проведення фестивалю кожний учасник матиме змогу зробити правильний вибір своєї майбутньої професії