Новини з життя ДНЗ "Тетіївське ПТУ" за 2014р

        25 грудня в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» відбулося Новорічне свято на тему : «Зимове диво». Дівчата першого курсу швачок чарівними колядками «Свята ніч», «Бог Предвічний» розпочали свято.
        Незрівнянна Солоха та її свита влаштували справжнє веселе дійство з розвагами та різними конкурсами. Всі учасники отримали новорічні призи. Чудові пісні та запальні танці розпалили вогнище новорічного настрою, а Снігуронька та Дід Мороз від щирої душі побажали здійснення заповітних бажань, добра та миру.
        17 грудня в ДНЗ «Тетіївське ПТУ » відбувся цікавий захід на тему : «Берегине моя, українська хустко!». Дівчатка разом з заступником директора з ВР Чумак А.В. демонстрували різні види українських хусток, вчилися їх пов’язувати. Про історію хустки розповідала бібліотекар училища Бачинська О.Г., яка зазначила, що найпотрібніша та найнеобхідніша річ в гардеробі української жінки була хустка, вона як оберіг на хрестинах, як прикраса у молодої дівчини яка виходить заміж,як звичайна річ у гардеробі. Під час заходу пили чай із смачними бубликами, співали українських народних пісень.
        16 грудня в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» була проведена виховна година на тему: «Ми обираємо життя без СНІДу» .Соціальний працівник училища Чумак А.В. підготувала вікторину щодо теми. На запитання учнів училища надав ґрунтовні відповіді Директор соціальної служби для сім’ї, дітей і молоді Коробко Олег Павлович. Учні отримали брошурки в яких міститься потрібна інформація про небезпечну для людства хворобу.
        23 листопада в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» відбулася лінійка до Дня Гідності і Свободи України. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих на Майдані. До пам’ятного місця Небесній сотні було покладено квіти учнями Яворським Артемом гр. 1-4-Т, Дякун Вікторією гр. 1-3 Ш, та директором училища Кінзерським В.А.
        Заступник директора з ВР Чумак А.В. зазначила, що цей знаменний день увійшов в історію українського народу сповнений ідеї боротьби за свободу та незалежність.
        Ідея живе лише тоді, коли людина прагне за неї померти!
        20.11.2014 року під час тижня правових знань відбулася зустріч учнів ДНЗ «Тетіївське» із заступником голови Тетіївського Районного суду Лісовенко Петро Івановичем, суддями Кравець Ольгою Анатоліївною, Косович Тетяною Петрівною, Старшим прокурором Прокуратури Тетіївського району Защитинською Тетяною Іванівною, а також із головним спеціалістом відділу соціальної роботи Тетіївського РЦСССДМ Чернецькою Наталією Василівною. Тема зустрічі: «Злочинність неповнолітніх».
        Соціальний педагог училища Чумак Алла Вікторівна разом із учнями підготувала питання щодо адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх.
        На всі питання учнів спеціалістами було надано змістовні відповіді. Мета зустрічі: недопущення поширення злочинності серед неповнолітніх і втягнення їх у протиправну діяльність, здійснення соціального супроводу дітей із сімей , які опинилися у складних життєвих обставинах та «групі ризику».
        19.11 2014 р. в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» відбулася зустріч із представником правоохоронних органів майором міліції Сющуком Василем Володимировичем старшим оперуповноваженим групи КМСД Тетіївського РВ Цікаво проходила дискусія із учнями груп швачок , кравців та мулярів – штукатурів на тему : «Я знаю свої права».
        На питання учнів майор міліції надавав змістовні відповіді та застеріг дітей не прислухатися до тих осіб , які спонукають до порушення закону. До розмови із учнями долучалася соціальний педагог училища Чумак Алла Вікторівна та наголосила , що злочинність є проявом соціальної поведінки людей, яка порушує загальноприйняті норми моралі та негативно впливає на повноцінне життя людини.
        Відновлення спортивного стадіону «Колос» є доброю подією для нашого рідного міста, Тетієва. Учні ДНЗ «Тетіївське ПТУ» з 6 по 11 жовтня активно працювали над встановленням зеленого покриття стадіону. Слід відзначити, що в хорошій справі майстерно потрудилися групи наших будівельників 1-2Б, 2-2Б та майстри Ящук О.А., Швець М.А., Ящук С.А., адже ці хлопці дуже люблять грати у футбол та в інші різноманітні спортивні ігри. Нарешті здійснився довгоочікуваний ремонт найкращого в районі стадіону.
        21.10. В ДНЗ “Тетіївське ПТУ ” відбувся “День здоров’я”.
       Свято розпочалося з гімну України та промови директора училища В.А. Кінзерського.
       Викладач фізичної культури Петрик А.А. повідомив про план роботи святкових змагань Капітани представили свої команди які змагалися за першість. Найкращою серед дівчат виявилася команда “Лицарки” а серед хлопців команда “Живчик”.
        16.10.в ДНЗ “Тетіївське ПТУ” відбулося свято осені на тему “Осінній подих”. Учні приготували велику кількість різноманітних прекрасних виробів з природничих матеріалів.
        Після ярмарку відбулася концертна програма на тематику осені. Звучали жартівливі та українські пісні а також виконувались народні танці.
        25.09. В Тетіївській районній бібліотеці відбулася літературна година до 85 - річчя з дня народження М.І. Кравчука.
        Бібліотекар училища О.Г. Бачинська цікаво розповіла про життєвий та творчий шлях літератора рідного краю.
        27 червня о 15.00 в РБК м. Тетієва відбулося урочисте свято випускників 2014 року ДНЗ «Тетіївське ПТУ» Зал з оплесками зустрічав юних, розкішних, трішки схвильованих випускників, які впевнено заходили під рушниками, разом з класними керівниками та майстрами виробничого навчання.
        Директор ДНЗ «Тетіївське ПТУ» В.А.Кінзерський щиро привітав випускників, батьків , гостей зі святом.
        Ніжним вальсом розпочалася святкова програма.
        13 учнів отримали довгоочікувані дипломи з відзнакою.
        Привітали випускників і учні першого курсу, і наймолодші учасники свята – дошкільнята.
        Ліричну нотку внесли виступи учасників художньої самодіяльності – хореографічного ансамблю «Сузір’я», Віти Іванюти, Наталії Чоповської, Ірини Шевчук, Розаліни Скибіцької, Алли Чумак, Людмили Ковбасюк.
        Випускний бал – це перша сходинка до дорослого життя. Тож усім юнакам і дівчатам, хто цього дня отримав диплом та обирає свій подальший шлях у житті, хочеться побажати, щоб їхня професія стала справді улюбленою, приносила їм моральне задоволення та матеріальне благополуччя.
        25 травня 2014 року в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» відбулася лінійка присвячена Дню пам'яті трагедії на Чорнобильській АЕС на тему: "Люди схаменіться! Люди не проспіть! Атомне створіння раною горить!". Учні декламували вірші та вшанували героїв страшної трагедії хвилиною мовчання.
        14 травня учні ДНЗ «Тетіївське ПТУ» прийняли участь в заході до Дня Європи в Україні. Виховний захід проводився в районній бібліотеці м. Тетієва. Учениці ІІІ курсу швачка, кравець: Скибіцька Розаліна, Пастушенко Любов, Станкевич Ганна, Філозоф Тетяна розповідали про культуру центральних Європейських міст Праги, Будапешту, Парижу, Берліну.
         24 квітня 2014 року учні училища і трудовий колектив ДНЗ «Тетіївське ПТУ» прийняли активну участь в упорядкуванні території цетрального парку м. Тетієва.        12 квітня 2014 року викладачі, майстри виробничого навчання та учні ДНЗ «Тетіївське ПТУ» дружно прийняли участь у всеукраїнській акції «За чисте довкілля». Прибирання училищної території згуртувало колектив . По закінченню всі отримали морально-етичне задоволення від корисної праці.
        06 березня 2014 р. в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» відбувся урочистий захід присвячений гідному сину України - Тарасу Григоровичу Шевченку. До 200 річчя народження видатного генія, урочисто звучала з вуст учнів училища групи 2-3 Ш: Голянчук Оксани, Гавюк Ірини, Вашилько Марини, Вашилько Іванни, Філозоф Тетяни неперевершена поезія поета: «Реве та стогне Дніпр широкий..», «Садок вишневий коло хати…», «І золотої й дорогої..», «І мертвим, і живим, і ненародженим землякам моїм, в Україні і не Україні моє дружнє посланіє…», «Зоре моя вечірняя..», «Заповіт».
        Згадалося сумне дитинство Кобзаря у вірші «Мені тринадцятий минало..», ріс письменник розумним та талановитим, але щастя не мав.
        Запрошені учні з музичної школи м. Тетієва під керівництвом Литвин Наталії Валеріївни співали пісні на слова Т.Г. Шевченка: «Тече вода із під явора…», «Думи мої, думи…», «Кобзареві».
        Організатор та ведуча свята Чумак Алла Вікторівна заступник директора з ВР зазначила: « Людина, яка хоча б один раз перечитає «Кобзаря», не зможе уявити своєї долі без Шевченка.
        Згідно плану виховної роботи в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» 26 лютого 2014 року, соціальним педагогом Чумак А. В. був проведений виховний захід під гаслом: «Молодь обирає здоровий спосіб життя». Захід проходив у формі бесіди, вікторини та показ відео.
        22 лютого 2014 р. в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» згідно плану спортивно – масової роботи були проведені змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат.
Переможці були нагороджені грамотами:
                - Катону Федора за займане І місце;
                - Михайлика Анатолія за займане ІІ місце;
                - Недолько Ярослава за займане ІІІ місце;
                - Чорнокнижна Аліну за займане І місце;
                - Колотій Олену за займане ІІ місце;
                - Вашилько Марину за займане ІІІ місце.
        14 лютого 2014 року в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» відбувся святковий вечір «Свято двох сердець». Учні декламували вірші російських класиків: О. Блока, А.Ахматової, М. Цвєтаєвої, М. Гумільова, С. Єсеніна. Танцювали традиційний вальс. Атмосфера любові і тепла відчувалася весь вечір.
         28 січня 2014 р. відбулося планове засідання учнівського самоврядування в ДНЗ "Тетіївське ПТУ". Голова учнівського самоврядування Якубовський Віктор Вікторович проаналізував роботу за минуле навчальне півріччя. Старости груп вносили пропозиції та нові ідеї для подальшої роботи учнівського самоврядування.
        22 січня 2014 р. в ДНЗ "Тетіївське ПТУ" відбулася урочиста лінійка з приводу Дня Соборності України. Це свято має велике значення для нашої держави. Внесення прапору України та звучання Гімну України надало заходу урочистості.
        В. А. Кінзерський директор училища прголосив промову з приводу цієї події.
        Заступник директора з виховної роботи А. В. Чумак розповіла про історичні джерела даного свята.
        Згідно плану спортивно – масової роботи в ДНЗ «Тетіївське ПТУ» в січні були проведені змагання з лижної підготовки. Учні активно приймали участь у змаганні.