Дозвілля учнів ДНЗ "Тетіївське ПТУ"

Значне місце в позаурочній роботі приділяється художній самодіяльності. В училищі працює гурток художньої самодіяльності, який був учасником обласного огляду художньої самодіяльності і вийшов дипломантом конкурсу "На крилах юності" і приймав участь в заключному Гала-концерті.

Тетіївське ПТУ №8
В училищі проводяться щорічно виставки художньої та технічної творчості, учасники художньої самодіяльності приймають участь в концертах РБК, присвячених видатним датам: Дню учителя, Дню Збройних сил України, святу 8 березня, Дню перемоги, святкуванню 80-річчя утворення Київської області та ін.
В організації і проведенні навчально-виховної роботи приймає участь і бібліотека училища, на базі якої в позаурочний час проводяться книжкові виставки,
зустрічі з цікавими людьми, тематичні вечори:

  • вечір відпочинку на тему: "Фантазії осені";
  • фольклорний вернісаж "Вінок калиновий сплітаю із звичаїв рідного краю";
  • вечір любителів рідного слова "Мова наша – мова калинова";

    Книжкові виставки:
  • "Твій помічник у навчанні";
  • "Молодь. Віра. Мораль.";
  • "Тепло моїх долонь, і розуму, і серця я Україні милій віддаю";
  • тематична викладка літератури "Чорнобиль: чорний спомин, вічний біль".

В училищі проводяться виховні заходи, спрямовані на формування в учнів моральних якостей, що базуються на нормах загальнолюдської моралі, психологічну підготовку молоді до сімейного життя. З учнями проводяться бесіди на теми: "Як будувати свою сім’ю", "Психологія сімейних відносин", "Про хлопців і дівчат", "Основи сімейного життя" та інші.

Тетіївське ПТУ №8
Із змістовними лекціями про культуру інтимних відносин, сімейний бюджет, кохання, культуру поведінки закоханих виступають працівники районної бібліотеки, викладачі училища. Цікаво проходять зустрічі з лікарями, працівниками соціальної служби для молоді та відділу сім’ї і молоді при райдержадміністрації, які знайомлять учнів із засобами цивілізованого планування сім’ї, розповідають про профілактику венеричних захворювань та інше.
У процесі виховної роботи викладачі і майстри училища закріплюють інтерес учнів до обраної професії, стимулюють подальше набуття знань і двищення кваліфікації. Щороку в училищі проводяться предметні тижні професійного спрямування з метою закріплення і розширення знань учнів про обрану професію.

Фізкультурно–оздоровча, спортивно-масова робота в ДНЗ "Тетіївське ПТУ" спрямована на виконання Законів України "Про фізичну культуру і спорт", "Про освіту", цільової комплексної програми "Фізичне виховання – здоров’я нації".


В училищі обладнано спортивний майданчик з усіма необхідними спортивними снарядами та нестандартним обладнанням для розвитку фізичних якостей учнів, інтенсивно використовується для проведення уроків та позакласної роботи стадіон "Колос" (футбольне поле, баскетбольна та волейбольна площадки, легко).

Тетіївське ПТУ №8
Фізичне виховання не обмежується тільки уроками. Належна увага приділяється військово-спортивним та спортивно-оздоровчим заходам: "Дні здоров’я". На базі стадіону "Колос" постійно працюють секції з футболу, тенісу, загальної фізичної підготовки.
Збірні команди училища постійно приймають участь в районних та обласних змаганнях. Спортивними секціями охоплено 37% учнів. Їх робота спрямована на зміцнення здоров’я, загартування організму, формування морально-вольових якостей, виховання товариської взаємодопомоги в командних видах спорту.


На стадіоні "Колос" проводяться загальноучилищні спортивні змагання з окремих видів спорту (легка атлетика), спортивні свята та Дні здоров’я. Всі заходи, які проводяться в училищі, спрямовані на активізацію занять фізичної культури, пропаганди здорового способу життя.